- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1400006 Transformer 4.85 Inch 115V OEM with reliable power regulation
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1400006 |
| Manufacturer Part # | 1400006 |
| Height | 4" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1400006 Transformer #5052 115/60