RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 140-000256-001-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 140-000256-001-C 9 Inch Filter Pickup Tube OEM Part with Quick Removal
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 140-000256-001-C |
| Manufacturer Part # | 140-000256-001-C |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 140-000256-001-C Filter Pickup Tube Solofilters