FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 140-000045-001-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 140-000045-001-C Control Box DC Power for Fryers and Heating
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 140-000045-001-C |
| Manufacturer Part # | 140-000045-001-C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 140-000045-001-C Contl Box Dc Pwr Slv Mnw L