RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 14-20238 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 14-20238 2.15 Inch Top Hinge Stainless Steel for Beverage Units
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 14-20238 |
| Manufacturer Part # | 14-20238 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 14-20238 Top Hinge Under Count Bott