RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 13A04-004A prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 13A04-004A 9 Inch Offset Hinge with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 13A04-004A |
| Manufacturer Part # | 13A04-004A |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 13A04-004A Offset Hinge Ss Dd/bm