Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1391300 2.2 Inch Tubing Shield Stainless Steel for High-Temperature Protection
Item:
#1229468
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1391300 |
| Manufacturer Part # | 1391300 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1391300 2.2 Inch Tubing Shield Stainless Steel for High-Temperature Protection
$10.57
Unit price
/
Unavailable