RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1386850090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1386850090 7.25 Inch Grease Can Weld Assembly Titanium Oven Finish
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1386850090 |
| Manufacturer Part # | 1386850090 |
| Height | 3.8" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 20.15" |
| Weight | 5.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1386850090 Grease Can Weld Assy. Ti Tan Ov
