RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 138107 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 138107 15 Inch High-Strength Steel Pedestal Weldment and Support
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 138107 |
| Manufacturer Part # | 138107 |
| Height | 9.25" |
| Width | 15" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 138107 Pedestal Weldment