Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim food storage containers and lids.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 13797 food storage containers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 13797 8.25 Inch Lid for Waring Blender Stainless Steel with Rubber Stopper
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 13797 |
| Manufacturer Part # | 13797 |
| Height | 1" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 13797 Stainless Steel Lid, For Black Rubber Stopper Use # 28-1045, For Ss Container # 32-1145, Waring, Blender 31bl(67 79) 32bl(39 99) 33bl(10 12 13 34), 34bl(22 23) 37bl(27 28) 38bl(19 30) 91-215.
