RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 137803 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 137803 5.75 Inch Overlay Tdb OEM Composite for Countertop Protection
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137803 |
| Manufacturer Part # | 137803 |
| Height | 0.2" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137803 Overlay Tdb
