RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 137757 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 137757 5.85 Inch Stainless Steel Gas Manifold Burner - OEM
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137757 |
| Manufacturer Part # | 137757 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137757 Manifold Burner
