RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 137618 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 137618 18 Inch Stainless Steel Cover Cabinet to protect food storage
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137618 |
| Manufacturer Part # | 137618 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137618 Cover Cabinet Tdb & Td Bc