Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 137597 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 137597 4 Inch Pilot Burner Left Hand Flame Gas Assembly
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137597 |
| Manufacturer Part # | 137597 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137597 Honeywell Lp Pilot Assy, Right Hand Flame 1/4" Cct, Pilot Burner Only 511537, , Universal Nat/lp Pilot Only Honq314a6102/u, (does Not Include Extra Bracket), , (lp Orifice Only A2233 #262044, Nat Orifice Only A2232 #262043, Groen, Braising Pan Series Chfp Hfp Nhfp
