Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13753 38 Inch Diameter Bi Fold Table with White Plastic Surface
Item:
#1886986
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13753 |
| Manufacturer Part # | 13753 |
| Height | 5" |
| Width | 38" |
| Depth | 74" |
| Weight | 71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13753 38 Inch Diameter Bi Fold Table with White Plastic Surface
$384.25
Unit price
/
Unavailable