RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 137512 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 137512 2 Inch Bracket Pilot Mounting for Industrial Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137512 |
| Manufacturer Part # | 137512 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137512 Bracket Pilot Mounting
