Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1374003 28 Inch Upper Kick Panel Gas Stainless Steel with Durable Finish
Item:
#1234152
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1374003 |
| Manufacturer Part # | 1374003 |
| Height | 3.5" |
| Width | 28.2" |
| Depth | 28.3" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1374003 28 Inch Upper Kick Panel Gas Stainless Steel with Durable Finish
