RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie glass racks.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 1371133 glass racks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 1371133 15 1/2 Inch Scissor Tongs Chrome-plated Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 1371133 |
| Manufacturer Part # | 1371133 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 1371133 Length 15 1/2", 394 Mm, Plating Chrome-plated
