RestaurantSupply.com is your trusted source for Hickory heat lamps.
- Authorized Hickory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hickory 137 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hickory 137 1.5 Inch Diameter Doub Drilled Gas Pipe - Commercial Use
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 137 |
| Manufacturer Part # | 137 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 38.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 137 Gas Pipe Doub Drilled