RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 136684 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 136684 4 Inch Heat Tape End Sea for Marshall Air Heating Systems
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 136684 |
| Manufacturer Part # | 136684 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 136684 Kit Heat Tape End Sea