RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 136091 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 136091 1.56 Diameter Collar Shaft Seal for Food Machinery
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 136091 |
| Manufacturer Part # | 136091 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 136091 Collar Shaft Seal 1.56 3 Dia