RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 136073 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 136073 Screw 1/4 Inch 3/4 Inch Torx D Rive Ty Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 136073 |
| Manufacturer Part # | 136073 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 136073 Screw 1/4 20x3/4 Torx D Rive Ty
