RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket condiment pumps and pump dispenser parts.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle 136-3 condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 136-3 3.5 Inch Retainer Pack 10 Units with Sauce Gun 580 588-nmc
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 136-3 |
| Manufacturer Part # | 136-3 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 136-3 Retainer 10/pk, Prince Castle Sauce Gun 580 588-nmc
