RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle cake and pastry decorating tools.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 136-3 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 136-3 1-1/4 Inch Retainer White Plastic Pack of 10
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 136-3 |
| Manufacturer Part # | 136-3 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 136-3 Retainers Pack Of 10, Color White, Depth 1/2" 13 Mm, Inside Diameter 3/4" 19 Mm, Material(s) Plastic, Outside Diameter 1-1/4" 32 Mm, Sold In Quantity Pack Of 10, Weight 0.05 Lb, Models Used In, Prince Castle 580 580n 581n 582n 583n 588-nmc
