- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 136-1KD 9.8 Inch Dispenser Bottles Food Service No Parts
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 136-1KD |
| Manufacturer Part # | 136-1KD |
| Height | 8" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 136-1KD Dispenser Bottles W/out Parts