- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Pitco 136-000003-001 6 Inch Wiring Ribbon Cable 14 Pin Connector
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 136-000003-001 |
| Manufacturer Part # | 136-000003-001 |
| Height | 0.45" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 13.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 136-000003-001 Wrg Ribbon Cbl 14pin