RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1359950 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 1359950 3.75 Inch Drip Trough Assembly Stainless Steel with Drainage
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 1359950 |
| Manufacturer Part # | 1359950 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 29.8" |
| Weight | 1.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 1359950 Assytroughdrip30.000
