Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 13574 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 13574 5.5 Inch Switch Pressure Fcc No 2 50 to 200 PSI
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 13574 |
| Manufacturer Part # | 13574 |
| Height | 1" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 13574 Switch Pressure Fcc No 2 50/200
