Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13569 22.5 Inch Wide Over The Door Shoe Organizer Robust Polymer
Item:
#1886198
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13569 |
| Manufacturer Part # | 13569 |
| Height | 56" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13569 22.5 Inch Wide Over The Door Shoe Organizer Robust Polymer
$19.27
Unit price
/
Unavailable