Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -1356600 0.95 Inch Stainless Steel Rack Guide Clip with Durable Design
Item:
#1194395
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -1356600 |
| Manufacturer Part # | -1356600 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints -1356600 0.95 Inch Stainless Steel Rack Guide Clip with Durable Design
