FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1355410090 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1355410090 18 Inch Gas Fire Box Weld Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1355410090 |
| Manufacturer Part # | 1355410090 |
| Height | 15" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1355410090 Fire Box R/s Weld Assy