RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 135162 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 135162 1 1/16 Inch Knob Adjustment Plastic for Kitchen Equipment
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 135162 |
| Manufacturer Part # | 135162 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 135162 Material Plastic, Length 7/8", 13 Mm, 22 Mm, 1/2" Stem, Width 1 1/16", Thread 43834
