RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13508.28 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 13508.28 1.75 Inch Clutch Bar with Durable Metal for Dishmachines
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13508.28 |
| Manufacturer Part # | 13508.28 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13508.28 Rack Saver Clutch Bar R>l (2 S
