RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 134739 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 134739 1 15/16 Inch Nylon Bearing Upper for Industrial Use
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 134739 |
| Manufacturer Part # | 134739 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 134739 Material Nylon, Length 1 15/16", 49 Mm, Width 15/16", 24 Mm
