RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13422.83 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 13422.83 3.75 Inch Immersion Heater Electric Stainless Steel 13kw
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13422.83 |
| Manufacturer Part # | 13422.83 |
| Height | 3.6" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 2.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13422.83 Immersion Heater 13kw 208v T F
