RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial grills and griddles.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1340500000 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1340500000 1.5 Inch Pipe Tail for Commercial Kitchen Plumbing
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1340500000 |
| Manufacturer Part # | 1340500000 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1340500000 Pipe Tail
