RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 133709 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 133709 4.5 Inch Carbon Seal Pump for Food Processing Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 133709 |
| Manufacturer Part # | 133709 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 133709 Seal Pump Carbon
