RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 1336 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 1336 Motor Fan 4.35 Inch Electric Cooling High-Grade Stainless Steel
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 1336 |
| Manufacturer Part # | 1336 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 1336 Motor Fan 115v Ccwle
