Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1333 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1333 Gasket Door 38 1/2 Inch with Crown Tonka/Crown Fixtures
| Fits with Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 1333 |
| Manufacturer Part # | 1333 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 1333 Gasket Door 38 1/2" X 78 1/2"