Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1331775 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1331775 7 Inch Amber Third Pan Food - Food Holding and Warming Equipment
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1331775 |
| Manufacturer Part # | 1331775 |
| Height | 4" |
| Width | 7" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1331775 Pan Food (third 4"d Amber)