- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cma Dishmachines 13305.06 2.31 Inch Spray Arm End Cap for Cma Dishmachines
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13305.06 |
| Manufacturer Part # | 13305.06 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2.31" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13305.06 Spray Arm End Cap Cma/est44&66
