RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 13304.53 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 13304.53 4.75 Inch Long Support Bracket Stainless Steel Mounting
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 13304.53 |
| Manufacturer Part # | 13304.53 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 13304.53 Long Support Bracket