RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ivory china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 133012 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 133012 1 Inch Manifold Inlet Stm 1/4 18 NPT Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 133012 |
| Manufacturer Part # | 133012 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 133012 Manif Stm Inlet W1/4 18npt Ho