RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 132862565 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 132862565 1 Inch Sweep 38 Inch Stainless Steel Tool with Handle
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 132862565 |
| Manufacturer Part # | 132862565 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 38.5" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 132862565 Sweep 38"
