RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 13239 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 13239 4.35 Inch Width Stainless Steel Holder Probe Th/iii for Food Safety
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 13239 |
| Manufacturer Part # | 13239 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 13239 Holder Probe Th/iii
