Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 1322 16 Inch Door Gasket for Crown Tonka Fixtures
| Fits with Manufacturer | Crown Tonka/Crown Fixtures |
|---|---|
| Model Number | 1322 |
| Manufacturer Part # | 1322 |
| Height | 4" |
| Width | 16" |
| Depth | 27" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Tonka/Crown Fixtures 1322 Door Gasket