RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 13196-2 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 13196-2 Swivel Casters With Brake Without Brake for Mobile Equipment
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 13196-2 |
| Manufacturer Part # | 13196-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 13196-2 Casters Swivel 1 With Brake 1 Without Brake