RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 13175 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 13175 13 Inch Electric OEM Compressor Stainless Steel for Foodservice
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 13175 |
| Manufacturer Part # | 13175 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 13175 Compr Nj2212gj 208 230v/ 60hz
