RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 131667 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 131667 8 Inch Evaporator Coil Air-Cooled for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 131667 |
| Manufacturer Part # | 131667 |
| Height | 6.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 8.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 131667 Evaporator Coil Nf522/803