RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1316180000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1316180000 4 Inch OEM Front Panel Stainless Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1316180000 |
| Manufacturer Part # | 1316180000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 72" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1316180000 Front Panel Jtrh 72