Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 13147 12 Inch Stainless Steel Fry Pan with Non Stick Surface
Item:
#1886690
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 13147 |
| Manufacturer Part # | 13147 |
| Height | 2.36" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 21.85" |
| Weight | 3.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 13147 12 Inch Stainless Steel Fry Pan with Non Stick Surface